Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu Aktualności

PIŁKARSKI SUKCES BIERUŃSKIEGO PZSu

10 kwietnia Powiatowy Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej zakończył się sukcesem uczniów naszej szkoły. W Turniej udział wzięły szkoły PZS Bieruń, PZS Lędziny oraz LO Bieruń. Wyniki meczów LO Bieruń – PZS Bieruń...

UROCZYSTA GALA WRĘCZENIA NAGRÓD XL OOWEE

1. kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom i finalistom XL jubileuszowej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.  Wyniki na stronie >> kliknij <<     

rekolekcje szkolne

Zapraszamy na rekolekcje szkolne 28-30 marca 2017 godz. 9.00 Parafia św. Barbary w Bieruniu Temat: O zakochaniu…czyli jak ciało chce pozyskać duszę. O miłości… czyli jak dusza chce pozyskać ciało.  

OFERTY PRACY! DORADZTWO!

Dnia 23 marca 2017 roku (czwartek) w godzinach od 9.00 do 12.00 w holu przy auli pracownik Punktu Pośrednictwa Pracy w Tychach przedstawi uczniom oferty pracy sezonowej i czasowej. Będzie również możliwość rozmowy indywidualnej...

Uprawnienia ELEKTRYCZNE Kurs Szkolenie SEP G1 – E

Zakres uprawnień, jakie nasi uczniowie mają szansę uzyskać, uczęszczając na kurs Grupy 1 – elektryczna (urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne) urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV. W szkoleniu tym...

INFORMATYCY NA PRAKTYKACH

Zapraszamy do śledzenie wpisów na stronie współtworzonej przez uczniów klasy III technikum informatycznego, którzy w sobotę, 11 marca, wyjechali do Rimini, włoskiego kurortu, by tam odbyć praktyki i zdobyć kwalifikacje w zawodzie. KLIKNIJ

NAUKA W OBIEKTYWIE

Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w XII edycji Szkolnego Konkursu Fotograficznego "Nauka w obiektywie". Przystąpić do konkursu może każdy, kto dostarczy zrobione przez siebie zdjęcie dowolnie wybranego zjawiska przyrodniczego z kategorii fizyka, geografia, chemia,...