WYNIKI MATUR

Drodzy Maturzyści, 11 sierpnia od godz. 08:00 udostępnione zostaną wyniki egzaminów w  Serwisie dla zdających – > SPRAWDŹ Harmonogram odbioru świadectw:

Rządowy program pomocy uczniom niepełnosprawnym

  W zbliżającym się roku szkolnym 2020/2021 ponad 45 tys. uczniów z niepełnosprawnością będzie mogło skorzystać z dofinansowania na zakup podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych. Przewiduje to „Rządowy program pomocy uczniom niepełnosprawnym w...

ODPOCZYWAMY

Odpoczynku i bezpiecznych wakacji dla Wszystkich.  Do zobaczenia we wrześniu 🙂

Dni wolne od zajęć

Od poniedziałku 8 czerwca rozpoczynają się w szkole egzaminy maturalne. W dniach od 8 do 10 i 12 czerwca w szkole nie odbywają się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla uczniów technikum i branżowej szkoły I stopnia.

WYWIADÓWKA

Szanowni Rodzice! 28 maja (czwartek) w godz. 17.00 – 18.00 odbędzie się ostatnia w tym roku szkolnym wywiadówka (online). Otrzymają Państwo informację o przewidywanych klasyfikacyjnych ocenach rocznych swoich dzieci. Serdecznie zapraszamy.

Kształcenie na odległość

Do 26 czerwca br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. W związku z  zagrożeniem epidemiologicznym nauka w szkole jest realizowana na odległość na dotychczasowych zasadach.