Baza pracodawców

 

BAZA PRACODAWCÓW,

WSPÓŁPRACUJĄCYCH

Z POWIATOWYM ZESPOŁEM SZKÓŁ W BIERUNIU

ZAWÓD : SPRZEDAWCA

Lp. Nazwa i adres pracodawcy
  1.  
Firma Kacper, Adam Kasprzyk

ul. Fredry 6Y, 43-140 Lędziny , sklepy na terenie Bierunia i Lędzin

2. FHU Grima Hurt- Detal Teresa Grima,

ul. Motyla 44, 43-176 Gostyń, sklep na terenie Bierunia

3. Dom Handlowy, Lamik Renata

ul. Szenwalda 74, 43-144 Lędziny

4. Zakład Produkcyjno-Handlowy Chrobok Klimczok,

ul. Hejnałowa 1,  43-150  Bieruń

5. JANAR s.c. , Piotr Janusik, Izabela Janusik, Stefan  Janusik,

ul. Powstańców 29, 32-600 Oświęcim

6. Yard s.c. Henryk Kurzeja, Zdzisław Kurzeja

ul. Granitowa 16, 43-155 Bieruń,

sklepy na terenie Bierunia i Bojszów

7. Evex Ewa Gawlik , Handel Detaliczny

ul. Rynek 8 , 43-150 Bieruń

8. Sklep Ogólnospożywczy Ireneusz Śliwiński,

ul. Słowackiego 22, 43-150 Bieruń

9. Sklep spożywczy Kamila Noras-Zioła,

ul. Rynek 17, 43-150 Bieruń

ZAWÓD: KUCHARZ

Lp. Nazwa i adres pracodawcy
1. JANAR s.c. , Piotr Janusik, Izabela Janusik, Stefan  Janusik

ul. Powstańców 29, 32-600 Oświęcim

2. Restauracja MEED

ul. Wawelska 70, 43-155 Bieruń

3. Restauracja-Kawiarnia Pinocy

ul. Waryńskiego 35, 43-140 Lędziny

4. Restauracja OAZA

ul. Chełmska 62, 41-403 Chełm Śląski

5. BISTRO KARLIK

ul. Licealna 1, 43-155 Bieruń Karol Figiel

6. „U Knopka” Dom Przyjęć Okolicznościowych

ul. Apteczna 5, 41-407 Imielin

7. Bar Anita

ul. Lędzińska 179, 43-140 Lędziny

8. Restauracja Stylowa Teresa Zug

pl. Św. Walentego 2, 43-150 Bieruń

9. Szczygieł Małgorzata Pub „Piwnica”, Zajazd „Jajosty”

ul. Wylotowa 2, 43-150 Bieruń

10. F.H.U. AKARW

ul. Baczyńskiego 2, 43-100 Tychy

11. DALTON Justyna Macherzyńska

ul. Harcerska 15, 43-100 Tychy

12. Restauracja „Dama Kier”

Plac Farski, Lędziny

13. Bainka Centrum Piotr Bainka

ul. Krakowska 52A, 43-150 Bieruń

14.  Kuchnia u Sontaga SAN-OLA

ul. Wyzwolenia 51d, 41-407 Imielin

ZAWÓD: PIEKARZ

Lp. Nazwa i adres pracodawcy
1. Piekarnia Pastuszka Jerzy

ul. Rynek 13, 43-150 Bieruń

2. Zakład produkcyjno-handlowy Chrobok Klimczok

ul. Hejnałowa 1,  43-150  Bieruń

3. Piekarnia Józef Krzemień

ul. Jagiellońska 1, 43-140 Lędziny

4. Piekarnia GEMPE

ul. Klonowa 1, 41-407 Imielin

5. Piekarnia s.c. Henryk Ścierski Irena Ścierska Paweł Hachuła

ul. Lipowa 80, 43-140 Lędziny

6. Piekarnia-Cukiernia Piotr Wanot

ul. Lędzińska 153, 43-140 Lędziny

7. PPHU Wanda Ambroż,

ul. Budowlanych75, 43-100 Tychy

ZAWÓD: FRYZJER

Lp. Nazwa i adres pracodawcy
1. Grzegorzek Gabriela. Salon Fryzjerski

ul. Węglowa 37, 43-155 Bieruń

2. Salon Fryzjerski Mirosław Ograbek

ul. Rynek 3, 43-150 Bieruń

3. Fryzjer Solarium „Graża”

al. Bielska 94a, 43-100 Tychy

4. Faltus Beata Salon Fryzjerski

ul. Techników 14, 41-403 Chełm Śląski

5. Zakład Fryzjerski Jadwiga Żołna

ul. Kordeckiego 9, 41-407 Imielin

6. Femme Fatale SC

ul. Barona 80, 43-100 Tychy

7. Studio fryzjerskie PRESTIŻ

ul. Korzeniecka 65, 43-220 Bojszowy

8. Salon fryzjerski Iwona Romańska

ul. Obozowa 43,32-600 Oświęcim

9. Salon Fryzjerski TREND S.C.

Marzena Hołojda, Anna Seńczyszyn

ul. Dąbrowskiego 91, 43-100 Tychy

10. Ewa Błaszczyk Zakład Fryzjerski

ul. Węglowa 37, 43-155 Bieruń

11. Firma Usługowa MONA, Monika Paris

ul. Korfantego 8, 41-412 Mysłowice

12. Salon Fryzjerski Iwona Cituk,

ul. Dmowskiego 12, 43-100 Tychy

13. Salon Fryzjerski New Visage Sabina Kustrykov

ul. Paprocańska 159, 43-100 Tychy

 ZAWÓD: MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Lp. Nazwa i adres pracodawcy
1. Mechanika pojazdowa, blacharstwo, lakiernictwo

Drozdek Jan, ul. Borowinowa 60, 43-150 Bieruń

2. Prywatne Przedsiębiorstwo Inżynieryjne

ul. Kowola 11, 43-220 Bojszowy Nowe

3. Mechanik Pojazdowa ASO Ciągniki i Podnośniki Widłowe Urbaniec S.C.

ul. Żwirki i Wigury 3, 43-150 Bieruń

4. Blacharstwo, lakiernictwo Wiesław Pawela

ul. Nowowiejska 34, 32-660 Gorzów

5. Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe Danuta i Eugeniusz Wróbel S.C.

ul. Bojszowska 79, 43-150 Bieruń

6. Zakład Robót Inżynieryjnych,

43-220 Bojszowy, ul. Gościnna  101

7. Warsztat Usługowy S.C., Czesław Iskierka, Dawid Iskierka, Adam Kawczak, Dominik Kawczak

ul. Zwycięstwa 2a, 32-600 Oświęcim

8. RETURN  Rafał Pastuszka

43-155 Bieruń, ul. Dyrdy 14

9. AGF Arkadiusz Wróbel,

ul KS. Norberta Bończyka 11, 41-400 Mysłowice

10. Spec – Serwis

ul. Pławska 1 a, 32-600 Oświęcim- Brzezinka

11. Komfort Serwis Marek Zawadzki

ul. Migdałowa 13, 41-409 Mysłowice

12. Blacharstwo-Lakiernictwo Samochodowe Adam Chrapczyński,

ul. Kościelecka 4a, 32-600 Oświęcim

13. TH AUTOEXPERT S.C Bartosz Hulbój, Maciej Tkaczyk

ul. Świerczyniecka  55, 43-150 Bieruń,

14. Transport, Mechanika, Serwis Tadeusz Mańda

ul. Barwna 80, 43-220 Świerczyniec

15. Auto-Kompleks-Serwis Józef Pioskowik

ul. Chełmska 5, 41-403 Chełm Śląski

16. F.U.H. AUTOMAX Damian Szczygieł

ul. Wandy 10, 41-407 Imielin

17. DIESEL SERWIS Łukasz Wrona

ul. Kombatantów 81, 43-229 Ćwiklice

18. PARTNER-SERVICE Zdzisław Kubisty

ul. Oświęcimska 90, Gorzów  32-660 Chełmek

ZAWÓD: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Lp. Nazwa i adres pracodawcy
  Mechanika pojazdowa, blacharstwo, lakiernictwo Drozdek Jan

ul. Borowinowa 60, 43-150 Bieruń

  Blacharstwo Pojazdowe  Michał Ścierski

ul. Ceglana 19, 43-220 Bojszowy

  Blacharstwo, lakiernictwo Wiesław Pawela

ul. Nowowiejska 34, 32-660 Gorzów

  Grzegorz Nowrocki AUTO SERWIS GRZEŚ

ul. J. Poniatowskiego 30, 41-407 Imielin

  AGF Arkadiusz Wróbel

ul Ks. Norberta Bończyka 11, 41-400 Mysłowice

  Komfort Serwis Marek Zawadzki

ul. Migdałowa 13, 41-409 Mysłowice

  Auto Serwis S.C. FHU Mirosław i Arkadiusz Słaby

ul. Graniczna 84, 41-404  Mysłowice

  Bej-Mar Elżbieta Bula

ul. Imielińska 117, 41-407 Imielin

ZAWÓD : LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Lp.

Nazwa i adres pracodawcy

 

Blacharstwo, lakiernictwo Wiesław Pawela

ul. Nowowiejska 34, 32-660 Gorzów

 

Auto-Centrum M.Z. Kierat, ul. Begonii 12,

43-100 Tychy

 

Warsztat Usługowy S.C., Czesław Iskierka, Dawid Iskierka, Adam Kawczak, Dominik Kawczak, ul. Zwycięstwa 2a, 32-600 Oświęcim

ZAWÓD : ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Lp.

Nazwa i adres pracodawcy

1.

 Autoryzowany zakład naprawy samochodów,

 Bobrek,  ul. Lipowa 5, 32-600 Oświęcim

2.

Auto-Centrum M.Z. Kierat, ul. Begonii 12,

43-100 Tychy

ZAWÓD: MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

Lp.

Nazwa i adres pracodawcy

 

Instalenergy Kinga Blacha

ul. Gaikowa 47, 43-220 Bojszowy

 

Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych SELPRI

ul. Kolbego 15, 32-600 Oświęcim

 

Marian Czempas. Technika Grzewcza

ul. Krakowska 71, 43-150 Bieruń 

 

HARD-PLAST  SP. J.
ul. Fabryczna 5, 43-100 Tychy 

ZAWÓD: ŚLUSARZ

Lp.

Nazwa i adres pracodawcy

 

PPHU RAFAŁ, Rafał Nowrocki

ul. Malczewskiego 2, 41-407 Imielin

 

BRAM-STAL 

41-407 Imielin, ul. Rzemieślnicza 12

 

DIE TECH sp. z o.o. , ul. Burschego 11,

43-100Tychy

ZAWÓD: STOLARZ

Lp.

Nazwa i adres pracodawcy

 

Lifepolska Sauny & Balie Ogrodowe

Iwona Olejnik, ul. Rzemieślnicza 12, 41-407 Imielin

 

Zakład Stolarski Józef Pacwa ,
ul Wyzwolenia 52A, 41-407 Imielin

 

Zakład Stolarski Andrzej   Chwalczyk ,
ul. Kościuszki 54, 43-100 Tychy

 

Firma Usługowo-Handlowa TORUS, Karol Jakubek,
ul. Wodna 15, 43-100 Tychy

ZAWÓD: CUKIERNIK

Lp.

Nazwa i adres pracodawcy

 

Ciastkarnia-piekarnia  Adam Stadler

ul. K. Olszewskiego 10, 41-407 Imielin

 

Cukiernia Rzemiosło

ul. Glińczańska 4, 43-100 Tychy

 

Piekarnia Cukiernia Tradycyjna, Dariusz Polewka

ul. Św. Brata Alberta 27, 41-407 Imielin

 

Piekarnia-Ciastkarnia Dariusz Sosna, ul. Pszczyńska 45,
43-225 Wola

 

Firma Produkcyjno-Handlowa MISZTELA, Józef Misztela, ul. Armii Krajowej 27, 43-100 Tychy

 

Piekarnia-Cukiernia Bończyk,

ul. Oswobodzenia 67, 40-404 Katowice

ZAWÓD: ELEKTRYK

Lp.

Nazwa i adres pracodawcy

 

Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych SELPRI

ul. Kolbego 15, 32-600 Oświęcim

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „ELEKTRYK” Paweł Ziółkowski, Wiesław Ziółkowski, Barbara Marszałek
ul. Wróblewskiego 37/4 40-214 Katowice

ZAWÓD: OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

Lp.

Nazwa i adres pracodawcy

 

PHUP Vein T.M.R.B. Żyła Spółka Jawna

ul. Szewczyka 3a, 43-215 Jankowice

 

Patentus S.A., ul. Górnośląska 1,
43-200 Pszczyna

ZAWÓD: MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

Lp.

Nazwa i adres pracodawcy

  1.  

Zakład Budowlano-Remontowy Sławomir Noras,

ul. Adama 5, 43-150 Bieruń

Baza pracodawców w wersji pdf