Dyżury

PLAN DYŻURÓW  

Na parterze dyżury sprawowane są w strefach, kolejno: 1 – wejście główne, 2 – klatka schodowa na skrzyżowaniu korytarzy, 3 – okolice hali sportowej i sklepiku.

W przypadku pełnienia zastępstwa za nauczyciela nieobecnego, nauczyciel zastępujący podejmuje dyżur za nauczyciela nieobecnego przed jego  lekcją.

obowiązuje od 28 września 2020 r.

PONIEDZIAŁEK

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 D. Parzych, M. Meroń, M. Gasidło M. Makohoń I. Czamberg
7:55 – 8:00 U. Urbińska, K. Karkoszka, V. Binek M. Świerczyna I. Czamberg
8:45 – 8:50 M. Klyta, K. Karkoszka , J. Korus J. Krakowiecka M. Gdula
9:35 – 9:40 K. Szukała, G. Kondziołka, V. Binek A. Dziedzic-Januszewska G. Wilczak
10:25 – 10:35 S. Kurtycz, H. Niemczuk, M. Meroń Cz. Matyjasik K. Konopka
10:35 – 10:45 M. Herok , P. Drozd, M. Pociennik S. Binek K. Polak
11:30 – 11:35 C. Jakubiec, M. Kułaga,  M. Makohoń P. Drozd K. Strumidło
12:20 – 12:25 M. Klyta, H. Niemczuk, J. Korus Cz. Matyjasik K. Gretka
13:10 – 13:15 W. Mańka, Cz. Matyjasik S. Binek S. Wykręt
14:00 – 14:05 G. Kondziołka, S. Rozmus A. świstek R. Moycho
14:50 – 14:55 A. Pikania-Gniełka K. Polak M. Świerczyna
15:40 – 15:45 M. Herok  –  –

WTOREK

PRZERWA PARTER I PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 M. Klyta, G. Urbańczyk, C. Jakubiec R. Moycho G. Wilczak
7:55 – 8:00 A. Dziedzic-Januszewska, S. Binek, V. Binek J. Krakowiecka I. Czamberg
8:45 – 8:50 A. Malik, E. Biolik, J. Banasik J. Krakowiecka I. Czamberg
9:35 – 9:40 A. Starzycka,M. Pociennik,  K. Strumidło M. Kułaga K. Szołtys
10:25 – 10:35 M. Gdula, E. Biolik, J. Banasik R. Hadrych S. Wykręt
10:35 – 10:45 A. Karkoszka, M. Kułaga, R. Tutro,  M. Meroń K. Polak
11:30 – 11:35 M. Świerczyna, G. Urbańczyk, G. Wilczak M. Kosek A. Pikania-Gniełka
12:20 – 12:25 U. Urbińska, K. Karkoszka, V. Binek H. Niemczuk S. Kurtycz
13:10 – 13:15 D. Parzych, A. Starzycka E. Biolik S. Wykręt
14:00 – 14:05 K. Strumidło, M. Kosek M. Makohoń A. Banach Jurczyk
14:50 – 14:55 S. Rozmus M. Świerczyna A. Banach-Jurczyk

ŚRODA

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 D. Parzych, G. Urbańczyk, M. Herok G. Wilczak A. Pikania-Gniełka
7:55 – 8:00 A. Malik, P. Drozd, C. Jakubiec J. Krakowiecka M. Świstek
8:45 – 8:50 M. Gasidło, G. Kondziołka, J. Witkowski Cz. Matyjasik M. Świstek
9:35 – 9:40 K. Szukała, M. Kułaga, K. Polak M. Kosek M. Świerczyna
10:25 – 10:35 A. Starzycka, J. Korus, U. Urbińska M. Kosek K. Szukała
10:35 – 10:45 J. Krakowiecka, P. Drozd, M. Makohoń M. Pociennik M. Świstek
11:30 – 11:35 J. Teper, K. Karkoszka, M. Makohoń Cz. Matyjasik K. Szołtys
12:20 – 12:25  A. Malik, M. Meroń, S. Kurtycz G. Kondziołka A. Dziedzic-Januszewska
13:10 – 13:15 U. Urbińska, J. Witkowski S. Binek K. Gretka
14:00 – 14:05 A. Starzycka, J. Witkowski K. Strumidło K. Konopka
14:50 – 14:55 A. Pikania-Gniełka K. Konopka K. Szołtys
15:40 – 15:45 M. Herok  –  –

CZWARTEK

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 M. Herok, K. Tomala, G. Urbańczyk M. Pociennik S. Rozmus
7:55 – 8:00 M. Świerczyna, M. Torba, J. Teper M. Pociennik K. Szołtys
8:45 – 8:50 A.Karkoszka, J. Banasik, V. Binek R. Tutro I. Czamberg
9:35 – 9:40 S. Kurtycz, R. Tutro, A. Karkoszka J. Korus M. Makohoń
10:25 – 10:35 M. Torba, H. Niemczuk, V. Binek K. Karkoszka M. Gdula
10:35 – 10:45 I. Czamberg, K. Tomala, C. Jakubiec R. Hadrych K. Szukała
11:30 – 11:35 A. Starzycka, M. Kułaga, M. Gasidło K. Tomala K. Szołtys
12:20 – 12:25 A. Karkoszka, H. Niemczuk, C. Jakubiec S. Binek K. Gretka
13:10 – 13:15 E. Gorywoda, Cz. Matyjasik S. Binek R. Moycho
14:00 – 14:05 E. Gorywoda, M. Meroń R. Tutro A. Świstek
14:50 – 14:55 A. Pikania-Gniełka M. Meroń R. Moycho

PIĄTEK

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 A. Malik, M. Rybak, I Czamberg D. Parzych E. Gorywoda
7:55 – 8:00 A. Parysz-Urbaś, G. Kondziołka, A. Dziedzic-Januszewska K. Karkoszka M. Gdula
8:45 – 8:50  A. Parysz-Urbaś, H. Niemczuk, K. Strumidło Cz. Matyjasik K. Konopka
9:35 – 9:40 M. Gasidło, K. Karkoszka, M. Klyta M. Kułaga K. Konopka
10:25 – 10:35  J. Teper, M. Kułaga, A. Warzecha P. Drozd A. Dziedzic-Januszewska
10:35 – 10:45 M. Gasidło, G. Kondziołka, R. Moycho J. Korus E. Gorywoda
11:30 – 11:35 S. Kurtycz, J. Korus, M. Klyta P.. Drozd K. Gretka
12:20 – 12:25   M. Gasidło, H. Niemczuk, A. Karkoszka M. Pociennik K. Gretka
13:10 – 13:15 A. Warzecha, G. Kondziołka M. Kosek J. Krakowiecka
14:00 – 14:05 M. Rybak, M. Meroń S. Binek K. Polak
14:50 – 14:55 A. Warzecha