Dyżury

PLAN DYŻURÓW  (obowiązuje od 9 kwietnia)

Na parterze dyżury sprawowane są w strefach, kolejno: 1 – wejście główne, 2 – klatka schodowa na skrzyżowaniu korytarzy, 3 – okolice hali sportowej i sklepiku.

W przypadku pełnienia zastępstwa za nauczyciela nieobecnego, nauczyciel zastępujący podejmuje dyżur za nauczyciela nieobecnego przed jego  lekcją.

PONIEDZIAŁEK

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

J. Juda, B. Szynalik

M Świerczyna

R. Szalonek

7:55 – 8:00

J. Juda, A. Karkoszka, V. Binek

B. Szynalik

M. Gdula

8:45 – 8:50

M. Pociennik, J. Juda, A. Karkoszka

B. Szynalik

S. Wykręt

9:35 – 9:40

A. Kamińska, T. Nowak, M. Świstek

M. Świerczyna

S. Wykręt

10:25 – 10:35

A. Kamińska, K. Łukaszek, A Pikania-Gniełka

K. Polak

K. Szołtys

10:35 – 10:45

J. Krakowiecka, A. Starzycki, M. Gdula

R. Szalonek

K. Gretka

11:30 – 11:35

T. Nowak, M. Pociennik, A. Pikania-Gniełka

Cz. Matyjasik

R. Szalonek

12:20 – 12:25

M. Gdula, Cz. Matyjasik

R. Szalonek

R. Moycho

13:10 – 13:15

J. Juda, 

J. Krakowiecka

R. Moycho

14:00 – 14:05

A. Malik

K. Polak

K. Szołtys

14:50 – 14:55

A. Malik

G. Urbańczyk

K. Szołtys

WTOREK

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

A. Malik, M. Golak

S. Kurtycz

S. Wykręt

7:55 – 8:00

M. Gasidło, M. Torba, K. Tomala

S. Kurtycz

S. Binek

8:45 – 8:50

M. Gasidło, M. Torba, K. Tomala

A. Dziedzic-Januszewska

C. Jakubiec

9:35 – 9:40

A. Starzycki, K. Karkoszka , A. Karkoszka

S. Kurtycz

K. Konopka

10:25 – 10:35

M. Makohoń, K. Tomala, V. Binek

A. Łęszczak

K. Konopka

10:35 – 10:45

C. Jakubiec, A. Starzycki, M. Kułaga

S. Binek

A. Świstek

11:30 – 11:35

C. Jakubiec, M. Kułaga

H. Niemczuk

R. Moycho

12:20 – 12:25

G. Kondziołka, A. Dziedzic-Januszewska

H. Niemczuk

R. Moycho

13:10 – 13:15

M. Golak, M. Meroń

D. Parzych

K. Konopka

14:00 – 14:05

A. Świstek

M. Świerczyna

K. Konopka

14:50 – 14:55

M. Makohoń

M. Świerczyna

K. Szymański

ŚRODA

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

I. Czamberg, D. Parzych

H. Niemczuk

E. Gorywoda

7:55 – 8:00

H. Niemczuk, M. Kułaga, A. Pikania-Gniełka

M. Meroń

E. Gorywoda

8:45 – 8:50

G. Kondziołka,J. Juda, M. Kułaga

M. Meroń

R. Moycho

9:35 – 9:40

A. Starzycki, J. Juda, L. Szary

Cz. Matyjasik

R. Moycho

10:25 – 10:35

L. Szary, A. Starzycki, M. Gasidło

Cz. Matyjasik

R. Moycho

10:35 – 10:45

S. Wykręt, M. Kułaga, A. Pikania-Gniełka

R. Szalonek

K. Konopka

11:30 – 11:35

J. Krakowiecka, M. Pociennik

T. Nowak

R. Szalonek

12:20 – 12:25

M. Gasidło, Cz. Matyjasik

J. Krakowiecka

K. Szołtys

13:10 – 13:15

A. Malik, B. Szynalik

S. Kurtycz

K. Szołtys

14:00 – 14:05

A. Malik

K. Polak

K. Gretka

14:50 – 14:55

 

K. Polak

I. Czamberg

CZWARTEK

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

D. Parzych, M. Torba

K. Polak

A. Łęszczak

7:55 – 8:00

I. Czamberg, M. Torba, U. Urbińska

K. Polak

A. Derecka-Korba

8:45 – 8:50

S. Binek, A. Dziedzic-Januszewska, U. Urbińska

M. Meroń

A. Derecka-Korba

9:35 – 9:40

C. Jakubiec, G. Kondziołka, M. Meroń

T. Nowak

S. Kurtycz

10:25 – 10:35

M. Torba, K. Tomala, A. Karkoszka

A. Świstek

K. Gretka

10:35 – 10:45

M. Meroń, S. Binek, M. Golak

M. Pociennik

M. Świerczyna

11:30 – 11:35

G. Kondziołka, S. Binek

K. Karkoszka

S. Kurtycz

12:20 – 12:25

V. Binek, M. Meroń

A. Dziedzic-Januszewska

K. Szołtys

13:10 – 13:15

K. Gretka, M. Kułaga

A. Świstek

K. Szołtys

14:00 – 14:05

M. Golak

R. Szalonek

K. Szymański

14:50 – 14:55

 

K. Szymański

A. Pikania-Gniełka

PIĄTEK

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

B. Szynalik, K. Karkoszka

S. Binek

A. Jagoda

7:55 – 8:00

K. Polak, M. Gasidło, E. Gorywoda

A. Świstek

A. Derecka Korba

8:45 – 8:50

M. Gasidło, K. Karkoszka, V. Binek

K. Polak

A. Kamińska

9:35 – 9:40

A. Jagoda, M. Pociennik, V. Binek

K. Szymański

M. Gdula

10:25 – 10:35

C. Jakubiec, M. Pociennik, A. Jagoda

T. Nowak

K. Gretka

10:35 – 10:45

M. Makohoń, K. Karkoszka, A Dziedzic-Januszewska

K. Szymański

J. Krakowiecka

11:30 – 11:35

M. Meroń, T. Nowak

A. Dziedzic-Januszewska

U. Urbińska

12:20 – 12:25

G. Kondziołka, H. Niemczuk

J. Krakowiecka

U. Urbińska

13:10 – 13:15

V. Binek, M. Meroń

S. Kurtycz

K. Szołtys

14:00 – 14:05

V. Binek

M. Świerczyna

K. Szołtys

14:50 – 14:55

E. Gorywoda

M. Świerczyna

K. Szymański