Dyżury

PLAN DYŻURÓW  (obowiązuje od 9 maja)

Na parterze dyżury sprawowane są w strefach, kolejno: 1 – wejście główne, 2 – klatka schodowa na skrzyżowaniu korytarzy, 3 – okolice hali sportowej i sklepiku.

W przypadku pełnienia zastępstwa za nauczyciela nieobecnego, nauczyciel zastępujący podejmuje dyżur za nauczyciela nieobecnego przed jego  lekcją.

 

PONIEDZIAŁEK

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

I. Czamberg, 

J. Juda

M. Gdula

7:55 – 8:00

K. Karkoszka, J. Krakowiecka

J. Juda

S. Wykręt

8:45 – 8:50

K. Karkoszka, J. Krakowiecka

A. Dziedzic-Januszewska

S. Wykręt

9:35 – 9:40

C. Jakubiec, K. Karkoszka

A. Dziedzic-Januszewska

K. Gretka

10:25 – 10:35

K. Łukaszek, A. Pikania-Gniełka

Cz. Matyjasik

K. Szołtys

10:35 – 10:45

M. Świerczyna, M. Kułaga

R. Szalonek

K. Gretka

11:30 – 11:35

V. Binek, M. Pociennik

G. Kondziołka

K. Szołtys

12:20 – 12:25

V. Binek, M. Pociennik

M. Świerczyna

D. Parzych

13:10 – 13:15

C. Jakubiec

G. Kondziołka

R. Moycho

14:00 – 14:05

L. Szary

G. Kondziołka

R. Moycho

14:50 – 14:55

L. Szary

   

WTOREK

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

M. Golak

S. Binek

A. Łeszczak

7:55 – 8:00

M. Gasidło, A. Karkoszka

K. Karkoszka

A. Łęszczak

8:45 – 8:50

K. Karkoszka, A. Karkoszka

S. Binek

C. Jakubiec

9:35 – 9:40

M. Gdula, K. Tomala

K. Karkoszka

C. Jakubiec

10:25 – 10:35

M. Gdula, K. Tomala

G. Kondziołka

S. Wykręt

10:35 – 10:45

M. Golak, M. Pociennik

S. Binek

K. Konopka

11:30 – 11:35

M. Gdula

A. Dziedzic-Januszewska

K. Konopka

12:20 – 12:25

C. Jakubiec

A. Dziedzic-Januszewska

K. Polak

13:10 – 13:15

K. Polak

K. Szymański

R. Moycho

14:00 – 14:05

M. Golak

K. Szymański

R. Moycho

14:50 – 14:55

     

ŚRODA

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

M. Gasidło

Cz. Matyjasik

E. Gorywoda

7:55 – 8:00

M. Gasidło, M. Kułaga

G. Kondziołka

E. Gorywoda

8:45 – 8:50

C. Jakubiec, J. Juda

G. Kondziołka

I. Czamberg

9:35 – 9:40

C. Jakubiec, J. Juda

Cz. Matyjasik

K. Gretka

10:25 – 10:35

L. Szary, K. Karkoszka

Cz. Matyjasik

M. Świerczyna

10:35 – 10:45

A. Pikania-Gniełka, R. Szalonek

S. Binek

R. Moycho

11:30 – 11:35

A. Pikania-Gniełka, M. Świerczyna

S. Binek

K. Konopka

12:20 – 12:25

K. Szymański

G. Kondziołka

J. Krakowiecka

13:10 – 13:15

K. Szymański

M. Kułaga

K. Konopka

14:00 – 14:05

C. Jakubiec

K. Polak

A. Pikania-Gniełka

14:50 – 14:55

L. Szary

Cz. Matyjasik

 

CZWARTEK

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

K. Tomala

A. Łęszczak

R. Moycho

7:55 – 8:00

U. Urbińska, K. Tomala

K. Łukaszek

A. Derecka Korba

8:45 – 8:50

M. Pociennik, K. Łukaszek

M. Meroń

A. Derecka Korba

9:35 – 9:40

A. Karkoszka, U. Urbińska

A. Dziedzic-Januszewska

K. Gretka

10:25 – 10:35

K. Torba, M. Meroń

K. Łukaszek

K. Konopka

10:35 – 10:45

K. Szymański, A. Karkoszka

S. Binek

J. Krakowiecka

11:30 – 11:35

K. Torba, V. Binek

B. Szynalik

K. Konopka

12:20 – 12:25

K. Torba, V. Binek

K. Szołtys

K. Konopka

13:10 – 13:15

J. Juda

K. Szołtys

D. Parzych

14:00 – 14:05

G. Kondziołka

R. Szalonek

A. Pikania-Gniełka

14:50 – 14:55

   

K. Gretka

PIĄTEK

PRZERWA

PARTER

I PIĘTRO

II PIĘTRO

7:00 – 7:10

A. Jagoda

B. Szynalik

K. Gretka

7:55 – 8:00

A. Jagoda, K. Karkoszka

R. Szalonek

A. Derecka Korba

8:45 – 8:50

J. Juda, V. Binek

R. Szalonek

K. Konopka

9:35 – 9:40

J. Juda, V. Binek

R. Szalonek

K. Konopka

10:25 – 10:35

A. Pikania-Gniełka, M. Kułaga

Cz. Matyjasik

D. Parzych

10:35 – 10:45

C. Jakubiec, J. Krakowiecka

R. Szalonek

M. Gdula.

11:30 – 11:35

 M. Kułaga, J. Krakowiecka

M. Świerczyna

K. Szymański

12:20 – 12:25

C. Jakubiec, G. Kondziołka

Cz. Matyjasik

K. Szołtys

13:10 – 13:15

B. Szynalik

M. Świerczyna

K. Szołtys

14:00 – 14:05

M. Świerczyna

Cz. Matyjasik

S. Wykręt

14:50 – 14:55

E. Gorywoda

K. Szymański

S. Wykręt