Konsultacje nauczycieli

Lp.

Nazwisko i imię

Termin

Uwagi

1.        

Binek Sławomir

Środa, 11.35 – 12.20

 

2.        

Binek Violetta

Piątek, 13.15 – 14.00

 

3.        

Czamberg Irena

Środa, 10.45 – 11.30

 

4.        

Dziedzic-Januszewska Alicja

Czwartek, 8.00 – 8.45

 

5.        

Gasidło Mirella

Środa, 10.45 – 11.30

 

6.        

Gdula Martyna

Wtorek, 8.00 – 8.45

 

7.        

Głos Maria

   

8.        

Golak Małgorzata

Wtorek, 14.05 – 14.50

 

9.        

Gorywoda Elena

Piątek, 14.55 – 15.40

 

10.     

Gretka Katarzyna

Poniedziałek, 13.15 – 14.00

 

11.     

Herok Monika

Poniedziałek, 9.40 – 10.25

 

12.     

Jagoda Agnieszka

Środa, 7.10 – 7.55, 14.00 – 14.45

Zależy od zmiany w pracy

13.     

Jakubiec Celina

Środa, 14.00 – 14.45

 

14.     

Juda Jerzy

Poniedziałek, 12.25 – 13.10

 

15.     

Karkoszka Aleksandra

Czwartek, 9.40 – 10.25

 

16.     

Karkoszka Krystian

Wtorek, 12.25 – 13.10

 

17.     

Kondziołka Gabriel

Wtorek, 12.25 – 13.10

 

18.     

Konopka Katarzyna

Wtorek, 13.15 – 14.00

 

19.     

Kozub Joanna

Poniedziałek, 7.10 – 7.55

 

20.     

Krakowiecka Joanna

 Poniedziałek, 8.00 – 8.45 dla uczniów

Poniedziałek, 11.35 – 12.20 dla rodziców

 

21.     

Kułaga Michał

Czwartek, 14.00 – 14.45

 

22.     

Kurtycz Sylwia

Poniedziałek, 7.10 – 7.55 (co 2 tyg.)

 

23.     

Łukaszek Karol

Piątek, 12.25 – 13.10

 

24.     

Malik Agnieszka

Czwartek, 13.15 – 14.00

 

25.     

Matyjasik Czesław

Czwartek, 12.25 – 13.10

 

26.     

Meroń Mariusz

Piątek, 14.00 – 14.45

 

27.     

Moycho Renata

Piątek, 14.00 – 14.45

 

28.     

Niemczuk Hieronim

Poniedziałek, 14.00 – 14.45

 

29.     

Nowak Tomasz

Czwartek, 13.15 – 14.00

 

30.     

Parzych Dagmara

Czwartek, 14.00 – 14.45

 

31.     

Pikania-Gniełka Aleksandra

Piątek, 14.50 – 15.45

 

32.     

Płosa Małgorzata

Poniedziałek, 7.10 – 7.55

 

33.     

Pociennik Marek

Poniedziałek, 10.45 – 11.30

 

34.     

Polak Katarzyna

Poniedziałek, 14.00 – 14.45

 

35.     

Słowiak Iwona

Wtorek, 13.00 – 13.45 oraz do uzgodnienia

 

36.     

Stachura Bogumiła

Wtorek, 14.00 – 14.45

 

37.     

Starzycki Andrzej

Poniedziałek, 13.10 – 14.00

 

38.     

Szalonek Robert

Środa, 14.00 – 14.45

 

39.     

Szary Leonia

Środa, 11.35 – 12.20

 

40.     

Szołtys Klaudia

Poniedziałek, 13.15 – 14.00

 

41.     

Szymański  Krzysztof

Środa, 12.25 – 13.10

 

42.     

Szynalik Bogusz

Poniedziałek, 12.25 – 13.10

 

43.     

Świerczyna Magdalena

Czwartek, 14.55 – 15.35

 

44.     

Świstek Anna

Piątek, 11.35 – 12.20

 

45.     

Urbańczyk Gerard

Poniedziałek, 6.00 – 6.45

 

46.     

Urbińska Urszula

Piątek, 14.50 – 15.45

 

47.     

Wilczak Grażyna

Czwartek, 14.00 – 14.50

 

48.     

Witkowski Jacek

Piątek, 6.20 – 7.05

 

49.     

Wykręt Sylwia

Środa, 14.05 – 14.50