Konsultacje nauczycieli

Nazwisko i imię Termin  Sala 
Binek Sławomir czwartek 8.50 – 9.35 pokój nauczycielski
Binek Violetta piątek 9.40 – 10.25 pokój nauczycielski
Czamberg Irena czwartek 8.50 – 935 pokój nauczycielski
Dziedzic-Januszewska Alicja piątek 8.00 – 8.45 pokój nauczycielski
Gasidło Mirella piątek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Gdula Martyna czwartek 10.25 – 11.10 pokój nauczycielski
Gretka Katarzyna czwartek 13.15 – 14.00 pokój nauczycielski
Hadrych Ryszard poniedziałek 10.45-11.30 pokój nauczycielski
Herok Monika czwartek od 10.45 do 11.30 pokój nauczycielski
Jagoda Agnieszka piątek 14.00- 14.45 pokój nauczycielski
Jakubiec Celina poniedziałek 14.00-14.45 110
Jochemczyk Anna czwartek 8.50 – 9.35 pokój nauczycielski
Juda Jerzy czwartek 12.25 – 13.10 pokój nauczycielski
Karkoszka Aleksandra czwartek 13.10-13.30 pokój nauczycielski
Karkoszka Krystian środa 13.15 – 14.00 pokój nauczycielski
Kondziołka Gabriel wtorek 9.40 – 10.25 sala e1
Konopka Katarzyna piątek 12.25 – 13.10 pokój nauczycielski
Korus Janusz  I., III. poniedziałek 13.15 – 14.00 pokój nauczycielski
Kozub Joanna czwartek 7.45 – 8.30 20
Krakowiecka Joanna poniedziałek 14.00-14.50 pokój nauczycielski
Kułaga Michał poniedziałek 9.40-10.25 pokój nauczycielski
Kurtycz Sylwia wtorek 7.10–7.55 (t.nieparzyste) 110
  czwartek 7.10 – 7.55 (t.parzyste) 10
Łata Paweł czwartek 13.15 – 14.00  pokój nauczycielski
Makohoń Magdalena    
Malik Agnieszka piątek 8.00 – 8.45 pokój nauczycielski
Matyjasik Czesław poniedziałek 14.00 – 14.45 pokój nauczycielski
Meroń Mariusz poniedziałek 10.25 – 11.05 pokój nauczycielski
Moycho Renata czwartek 14:05 do 14:50 pokój nauczycielski
Niemczuk Hieronim czwartek 14:05 do 14:50 pokój nauczycielski
Parzych Dagmara czwartek 11.35 – 12.20 pokój nauczycielski
Pikania-Gniełka Aleksandra środa 13.10 do 13.55 pokój nauczycielski
Płosa Małgorzata piątek 8.50-9.35 pokój nauczycielski
Pociennik Marek wtorek 10.45-11.30 pokój nauczycielski
Polak Katarzyna wtorek 14.00-14.50 pokój nauczycielski
Słowiak Iwona piątek 7.15 -8.00 20
Stachura Bogumiła wtorek 14.00-14.50 7
Starzycka Anna czwartek 10.45 -11.30 pokój nauczycielski
Starzycki Andrzej poniedziałek 11.35 – 12.20 pokój nauczycielski
Strumidło Katarzyna poniedziałek 9.40-10.25  pokój nauczycielski
Szalonek Robert środa 14.05 – 14.50 203
Szary Leonia poniedziałek 14.50 – 15.35 pokój nauczycielski
Szołtys Klaudia poniedziałek 12.25-13.10 pokój nauczycielski
Szukała Klaudia wtorek 14:05-14:50 pokój nauczycielski
Szynalik Bogusz piątek 8.00 – 8.45 pokój nauczycielski
Świerczyna Magdalena środa 7.10 – 8.00 pokój nauczycielski
Świstek Anna środa 11.30-12.20 pokój nauczycielski
Tlałka Joanna piątek 11.35-12.20 pokój nauczycielski
Tomala Krzysztof   pokój nauczycielski
Torba Marcin   pokój nauczycielski
Urbańczyk Gerard poniedziałek 6.00-6.45 pokój nauczycielski
Urbińska Urszula środa 14.50-15.40 pokój nauczycielski
Wilczak Grażyna czwartek 14.00-14.45 7b
Witkowski Jacek środa 6.25 – 7.10 pokój nauczycielski
Wykręt Sylwia poniedziałek 14.05-14.50 pokój nauczycielski