Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych – klasa 3

INFORMACJE BIEŻĄCE

___________________________________________

 

_____________________________________________________

Biblioteka szkolna czynna dla słuchaczy LO
dla Dorosłych w soboty zjazdowe w godzinach
8:00 – 12:00
ZAPRASZAMY

RÓŻNICE PROGRAMOWE (dla słuchaczy, którzy ukończyli zsz przed rokiem 2015).

INFORMATYKA zadania praktyczne

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI egzamin pisemnyegzamin ustny

BIOLOGIA egzamin pisemny, egzamin ustny

CHEMIA egzamin pisemny, egzamin ustny

TERMINY ZJAZDÓW LO DLA DOROSŁYCH W PZS W BIERUNIU  2018/2019

3 LO

Semestr 5 Semestr 6
1 7-8  września 1 (9) 14-15 grudnia
2 21-22 września 2 (10) 1-2 lutego
3 5-6 października 3 (11) 15-16 lutego
4 19-20 października 4 (12) 29 lutego -1 marca
5 26-27 października 5 (13) 14-15 marca
6 16-17  listopada 6 (14) 28-29 marca
7 23-24  listopada 7 (15) 4-5 kwietnia
8 7-8 grudnia
 

Plan zajęć na zjeździe 9 – 10

3 LO  semestr VIOpiekun Anna Starzycka
Dzień tygodnia lekcja czas trwania przedmiot prowadzący sala
SOBOTA l.1 7.10-7.55
l.2 8.00-8.45 Język polski K. Szołtys 10
l.3 8.50-9.35 Język polski K. Szołtys 10
l.4 9.40-10.25 Język polski K. Szołtys 10
l.5 10.30-11.15 Matematyka K. Szukała 10
l.6 11.20-12.05 Matematyka K. Szukała 10
l.7 12.10-12.55 Matematyka K. Szukała 10
l.8 13.00-13.45
NIEDZIELA l.1 7.10-7.55
l.2 8.00-8.45 Język angielski K. Konopka/K. Strumidło 10/A1
l.3 8.50-9.35 Wiedza o społeczeństwie M. Makohoń 10
l.4 9.40-10.25 Wiedza o społeczeństwie M. Makohoń 10
l.5 10.30-11.15 Geografia A. Starzycka 10
l.6 11.20-12.05 Geografia A. Starzycka 10
l.7 12.10-12.55 Geografia A. Starzycka 10
l.8 13.00-13.45

Plan zajęć na zjeździe 11 – 12

Dzień tygodnia lekcja czas trwania przedmiot prowadzący sala
SOBOTA l.1 7.10-7.55
l.2 8.00-8.45 Język polski K. Szołtys 10
l.3 8.50-9.35 Język polski K. Szołtys 10
l.4 9.40-10.25 Język polski K. Szołtys 10
l.5 10.30-11.15 Matematyka K. Szukała 10
l.6 11.20-12.05 Matematyka K. Szukała 10
l.7 12.10-12.55 Matematyka K. Szukała 10
l.8 13.00-13.45
NIEDZIELA l.1 7.10-7.55
l.2 8.00-8.45 Język angielski K. Konopka/K. Strumidło 10/A1
l.3 8.50-9.35 Wiedza o społeczeństwie M. Makohoń 10
l.4 9.40-10.25 Wiedza o społeczeństwie M. Makohoń 10
l.5 10.30-11.15 Geografia A. Starzycka 10
l.6 11.20-12.05 Geografia A. Starzycka 10
l.7 12.10-12.55 Geografia A. Starzycka 10
l.8 13.00-13.45 Geografia A. Starzycka 10

Plan zajęć na zjeździe 13

Dzień tygodnia lekcja czas trwania przedmiot prowadzący sala
SOBOTA l.1 7.10-7.55
l.2 8.00-8.45 Język polski K. Szołtys 10
l.3 8.50-9.35 Język polski K. Szołtys 10
l.4 9.40-10.25 Język polski K. Szołtys 10
l.5 10.30-11.15 Matematyka K. Szukała 10
l.6 11.20-12.05 Matematyka K. Szukała 10
l.7 12.10-12.55 Matematyka K. Szukała 10
l.8 13.00-13.45
NIEDZIELA l.1 7.10-7.55
l.2 8.00-8.45 Język angielski K. Konopka/K. Strumidło 10/A1
l.3 8.50-9.35 Wiedza o społeczeństwie M. Makohoń 10
l.4 9.40-10.25 Wiedza o społeczeństwie M. Makohoń 10
l.5 10.30-11.15 Wiedza o społeczeństwie EGZAMIN M. Makohoń 10
l.6 11.20-12.05 Geografia A. Starzycka 10
l.7 12.10-12.55 Geografia A. Starzycka 10
l.8 13.00-13.45 Geografia A. Starzycka 10
l.9 13.50-14.35 Geografia EGZAMIN A. Starzycka 10

Plan zajęć na zjeździe 14

Dzień tygodnia lekcja czas trwania przedmiot prowadzący sala
SOBOTA l.1 7.10-7.55 Język polski K. Szołtys 10
l.2 8.00-8.45 Język polski K. Szołtys 10
l.3 8.50-9.35 Język polski K. Szołtys 10
l.4 9.40-10.25 Język polski EGZAMIN K. Szołtys 10
l.5 10.30-11.15 Matematyka K. Szukała 10
l.6 11.20-12.05 Matematyka K. Szukała 10
l.7 12.10-12.55 Matematyka K. Szukała 10
l.8 13.00-13.45 Matematyka EGZAMIN K. Szukała 10
NIEDZIELA l.1 7.10-7.55 Język angielski K. Konopka/K. Strumidło 10/A1
l.2 8.00-8.45 Język angielski EGZAMIN K. Konopka/K. Strumidło 10/A1
l.3 8.50-9.35 Wiedza o społeczeństwie M. Makohoń 10
l.4 9.40-10.25 Wiedza o społeczeństwie M. Makohoń 10
l.5 10.30-11.15 Geografia A. Starzycka 10
l.6 11.20-12.05 Geografia A. Starzycka 10
l.7 12.10-12.55 Geografia A. Starzycka 10
l.8 13.00-13.45 Geografia A. Starzycka 10

Plan zajęć na zjeździe 15

Dzień tygodnia lekcja czas trwania przedmiot prowadzący sala
SOBOTA l.1 7.10-7.55 Język polski K. Szołtys 10
l.2 8.00-8.45 Język polski K. Szołtys 10
l.3 8.50-9.35 Język polski K. Szołtys 10
l.4 9.40-10.25 Język polski EGZAMIN K. Szołtys 10
l.5 10.30-11.15 Matematyka K. Szukała 10
l.6 11.20-12.05 Matematyka K. Szukała 10
l.7 12.10-12.55 Matematyka EGZAMIN K. Szukała 10
l.8 13.00-13.45
NIEDZIELA l.1 7.10-7.55 Język angielski K. Konopka/K. Strumidło 10/A1
l.2 8.00-8.45 Język angielski EGZAMIN K. Konopka/K. Strumidło 10/A1
l.3 8.50-9.35 Wiedza o społeczeństwie M. Makohoń 10
l.4 9.40-10.25 Wiedza o społeczeństwie M. Makohoń 10
l.5 10.30-11.15 Geografia A. Starzycka 10
l.6 11.20-12.05 Geografia A. Starzycka 10
l.7 12.10-12.55 Geografia A. Starzycka 10
l.8 13.00-13.45 Geografia A. Starzycka 10