Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych – klasa 2

INFORMACJE BIEŻĄCE

___________________________________________

UWAGA SŁUCHACZE 

 

Plan zajęć, terminarz zjazdów i harmonogram egzaminów zamieszczone poniżej.

_____________________________________________________

Biblioteka szkolna czynna dla słuchaczy LO
dla Dorosłych w soboty zjazdowe w godzinach 
8:00 – 12:00
ZAPRASZAMY

RÓŻNICE PROGRAMOWE (dla słuchaczy, którzy ukończyli zsz przed rokiem 2015).

INFORMATYKA zadania praktyczne

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI egzamin pisemnyegzamin ustny

BIOLOGIA egzamin pisemny, egzamin ustny

CHEMIA egzamin pisemny, egzamin ustny

 

TERMINY ZJAZDÓW LO DLA DOROSŁYCH W PZS W BIERUNIU  2018/2019

2 LO

Semestr 3

Semestr 4

1

15-16  września

1

2-3 lutego

2

22-23 września

2

2-3 marca

3

6-7 października

3

16-17 marca

4

27-28 października

4

30-31 marca

5

17-18  listopada

5

13-14 kwietnia

6

24-25  listopada

6

27-28 kwietnia

7

8-9 grudnia

7

11-12 maja

8

15-16 grudnia

8

25-26 maja

9

12-13 stycznia

9

8-9 czerwca

10

19-20 stycznia

 

 

 

 

2 LO a  semestr IV zjazd 11-14

Opiekun Katarzyna Strumidło

Dzień tygodnia

lekcja

czas trwania

przedmiot

prowadzący

sala

SOBOTA

l.1

7.10-7.55

Język polski

Klaudia Szołtys

A1

l.2

8.00-8.45

Język polski

Klaudia Szołtys

A1

l.3

8.50-9.35

Język polski

Klaudia Szołtys

A1

l.4

9.40-10.25

Geografia

Anna Starzycka

10

l.5

10.30-11.15

Geografia

Anna Starzycka

10

l.6

11.20-12.05

Geografia

Anna Starzycka

10

l.7

12.10-12.55

Język angielski

Katarzyna Strumidło

3

l.8

13.00-13.45

Język angielski

Katarzyna Strumidło

3

l.9

13.50-14.35

 

 

 

l.10

14.40-15.25

 

 

 

NIEDZIELA

l.1

7.10-7.55

 

 

 

l.2

8.00-8.45

Matematyka

Sławomir Binek

A1

l.3

8.50-9.35

Historia i społeczeństwo

Magdalena Makohoń

A1

l.4

9.40-10.25

Historia i społeczeństwo

Magdalena Makohoń

A1

l.5

10.30-11.15

Geografia

Anna Starzycka

10

l.6

11.20-12.05

Geografia

Anna Starzycka

10

l.7

12.10-12.55

Matematyka

Sławomir Binek

A1

l.8

13.00-13.45

Wiedza o społeczeństwie

Magdalena Makohoń

A1

l.9

13.50-14.35

Wiedza o społeczeństwie

Magdalena Makohoń

A1

l.10

14.40-15.25

Wiedza o społeczeństwie

Magdalena Makohoń

A1

 

 

2 LO b  semestr IV  zjazd 11-14

opiekun Magdalena Makohoń

Dzień tygodnia

lekcja

czas trwania

przedmiot

prowadzący

sala

SOBOTA

l.1

7.10-7.55

Geografia

Anna Starzycka

10

l.2

8.00-8.45

Geografia

Anna Starzycka

10

l.3

8.50-9.35

Geografia

Anna Starzycka

10

l.4

9.40-10.25

Język angielski

K. Konopka/K. Strumidło

3/0

l.5

10.30-11.15

Język angielski

K. Konopka/K. Strumidło

3/0

l.6

11.20-12.05

Język polski

Klaudia Szołtys

A1

l.7

12.10-12.55

Język polski

Klaudia Szołtys

A1

l.8

13.00-13.45

Język polski

Klaudia Szołtys

A1

NIEDZIELA

l.1

7.10-7.55

Historia i społeczeństwo

Magdalena Makohoń

10

l.2

8.00-8.45

Historia i społeczeństwo

Magdalena Makohoń

10

l.3

8.50-9.35

Geografia

Anna Starzycka

10

l.4

9.40-10.25

Geografia

Anna Starzycka

10

l.5

10.30-11.15

Wiedza o społeczeństwie

Magdalena Makohoń

10

l.6

11.20-12.05

Wiedza o społeczeństwie

Magdalena Makohoń

10

l.7

12.10-12.55

Wiedza o społeczeństwie

Magdalena Makohoń

10

l.8

13.00-13.45

Matematyka

Klaudia Szukała

10

l.9

13.50-14.35

Matematyka

Klaudia Szukała

10

 

 

Terminarz prac klasa 2 LO a semestr IV

lp.

przedmiot

Praca kontrolna 1

Praca kontrolna 2

Egzamin pisemny

Egzamin ustny

1.      

j. polski

2.03.2019

13.04.2019

11.05.2019

8.06.2019

2.      

j. angielski

2.03.2019

27.04.2019

11.05.2019

25.05.2019

3.      

matematyka

3.03.2019

31.03.2019

28.04.2019

26.05.2019

4.      

Wos rozsz.

12.05.2019

26.05.2019

9.06.2019

5.      

Geografia rozsz.

16.03.2019

30.03.2019

25.05.2019

6.      

Historia i społeczeństwo

17.03.2019

14.04.2019

26.05.2019

 

Terminarz prac klasa 2 LO b semestr IV

lp.

przedmiot

Praca kontrolna 1

Praca kontrolna 2

Egzamin pisemny

Egzamin ustny

1.      

j. polski

2.03.2019

30.03.2019

11.05.2019

8.06.2019

2.      

j. angielski

2.03.2019

27.04.2019

11.05.2019

25.05.2019

3.      

matematyka

3.03.2019

31.03.2019

12.05.2019

9.06.2019

4.      

Wos rozsz.

17.03.2019

14.04.2019

26.05.2019

5.      

Geografia rozsz.

16.03.2019

30.03.2019

25.05.2019

6.      

Historia i społeczeństwo

17.03.2019

14.04.2019

26.05.2019