#ABSOLWENCIPZS

UKOŃCZYLI POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W BIERUNIU I ODNIEŚLI SUKCES. MAJĄ SWOJE FIRMY I PRACUJĄ W ZAWODZIE. POZNAJCIE NASZYCH AMBASADORÓW.

Aurelia Niemiec

PZS dał mi świetny start w dorosłość. Uczyłam się w pierwszej średniej klasie żeńskiej w historii szkoły. W 1996 roku ukończyłam liceum zawodowe o profilu pracownik administracyjno-biurowy. W 1997 roku otwarłam z mężem działalność handlową, pierwszy salon firmowy Sunset Suits powstał w Bieruniu, następny w Pszczynie. Obecnie w nowym obiekcie zatrudniam 20 osób, Centrum Mody trend podzielony jest na dział damski i męski, od 2013 firma powiększyła swoją działalność dodatkowo o sprzedaż internetową e-trend. Co roku jestem obecna na wielu targach światowej mody, skąd czerpię inspiracje do swojej pracy i przekazuję ją swoim pracownikom. Zapraszam do Centrum Mody trend w Bieruniu na stylizację.

Damian Tyrna

W PZS był czas na teorię, teraz jest czas na praktykę. Ze spokojnym sumieniem mogę powiedzieć, że szkoła dobrze przygotowała mnie do prowadzenia biznesu. Moja firma organizuje i obsługuje kompleksowo imprezy, w odróżnieniu od wielu firm konkurencyjnych mamy własne zaplecze techniczne. Druga noga to sprzedaż i montaż zasłon okiennych, rolet, bram itd.

Janusz Starzec

Szkoła przygotowała mnie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Ale nim założyłem firmę, podjąłem pracę w Gminnym Zakładzie Gospodarki Komunalnej, gdzie obecnie pełnię funkcję specjalisty ds. kadr. Pracę zacząłem tuż po szkole. Moja firma nazywa się Jpstar BHP Szkolenia i Doradztwo.