Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu Aktualności

PZS pomaga!

Właśnie skończyła się nasza szkolna akcja DOBRO WRACA, WSPOMÓŻ CZŁOWIEKA, SZCZĘŚCIE NA CIEBIE CZEKA!

Pamięci tych, co strajkowali do końca

  W ramach realizacji działań w  projekcie „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 GRUDNIA 1981 – PAMIĘTAMY!”  młodzież Technikum w Bieruniu uczestniczyła w spotkaniu z uczestnikiem najdłuższego strajku stanu wojennego.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony od 1972 roku 14 października upamiętnia powstanie w 1773 roku Komisji Edukacji Narodowej.

Czas na pierwsze sprawdzenie swojej wiedzy

W ostatnim tygodniu uczniowie klas maturalnych: Elektrycy z klasy 4 TE podczas próbnego egzaminu praktycznego w formie dokumentacji – kwalifikacja EE. 26,  Informatycy z klasy 4 TI podczas próbnego praktycznego egzaminu potwierdzającego klasyfikację w...

Ślubowanie Uczniów klas pierwszych

W obecności znamienitych gości, Przewodniczącej Rady Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego – pani Anny Kubicy, Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Bezpieczeństwa publicznego – pana Radnego Czesława Kłyka oraz Przewodniczącego Rady Rodziców – pana Grzegorza Długajczyka a także...

ŚLĄSKIE STAWIA NA ZAWODOWCÓW!

  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W REKRUTACJI II NABORU Nasza Szkoła bierze udział w projekcie „Śląskie. Zawodowcy” realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w partnerstwie z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach, Izbą Rzemieślniczą w Katowicach...

Zarząd Rady Rodziców

  Na spotkaniu Rady Rodziców Powiatowego Zespołu Szkół w Bieruniu, które odbyło się w czwartek 23 września został wyłoniony Zarząd Rady Rodziców na kolejny rok szkolny.

Zajęcia dodatkowe w BOK-u

Zajęcia dodatkowe w BOK-u

Bieruński Ośrodek Kultury zaprasza do skorzystania z bogatej oferty zajęć dodatkowych, które rozpoczynają się  już od 4 października. Przygotowaliśmy wiele zajęć artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych,  na które trwają nadal zapisy. Niestety ilość miejsc jest...