Plan lekcji – Liceum dla dorosłych

INFORMACJE BIEŻĄCE

 

 

UWAGA

pierwszy zjazd w roku szkolnym 2016/2017

10 -11 września 2016

zajęcia będą się odbywały zgodnie z planem

 

RÓŻNICE PROGRAMOWE (dla słuchaczy, którzy ukończyli zsz przed rokiem 2015).

INFORMATYKA zadania praktyczne

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI egzamin pisemnyegzamin ustny

BIOLOGIA egzamin pisemny, egzamin ustny

CHEMIA egzamin pisemny, egzamin ustny

TERMINY ZJAZDÓW
         
ZAOCZNE 2 LO   ZAOCZNE 3 LO
         
nr zjazdu data   nr zjazdu data
1 10-11.09   1 10-11.09
2 24-25.09   2 24-25.09
3 8-9.10   3 8-9.10
4 22-23.10   4 22-23.10
5 5-6.11   5 5-6.11
6 19-20.11   6 19.20.11
7 26-27.11   7 26-27.11
8 10-11.12   8 10-11.12
9 17-18.12   9 17-18.12
10 14-15.01   10 14-15.01
11 11-12.02   11 11-12.02
12 25-26.02   12 25-26.02
13 11-12.03   13 11-12.03
14 25-26.03   14 25-26.03
15 8-9.04   15 8-9.04
16 22-23.04   16 22-23.04
17 13-14.05      
18 27-28.05      
19 10-11.06      

PLAN ZAJĘĆ

 

LO semestr 3 gr.A

Dzień tygodnia

lekcja

czas trwania

przedmiot

prowadzący

sala

SOBOTA

l.1 7.10-7.55      
l.2 8.00-8.45 Język angielski Anna Lee

3

l.3 8.50-9.35 Język angielski Anna Lee

3

l.4 9.40-10.25 Historia z wos Magdalena Makohoń

3

l.5 10.30-11.15 Historia z wos Magdalena Makohoń

3

l.6 11.20-12.05 WOS Magdalena Makohoń

3

l.7 12.10-12.55 WOS Magdalena Makohoń

3

l.8 13.00-13.45 WOS Magdalena Makohoń

3

l.9 13.50-14.35 WOS Magdalena Makohoń

3

l.10 14.40-15.25      

NIEDZIELA

l.1 7.10-7.55 Geografia Anna Starzycka

3

l.2 8.00-8.45 Geografia Anna Starzycka

3

l.3 8.50-9.35 Geografia Anna Starzycka

3

l.4 9.40-10.25 Matematyka Sławomir Binek

3

l.5 10.30-11.15 Matematyka Sławomir Binek

3

l.6 11.20-12.05 Matematyka Sławomir Binek

3

l.7 12.10-12.55 Język polski Klaudia Szołtys

3

l.8 13.00-13.45 Język polski Klaudia Szołtys

3

l.9 13.50-14.35 Język polski Klaudia Szołtys

3

l.10 14.40-15.25 Język polski Klaudia Szołtys

3

 

 

LO semestr 3 gr.B

Dzień tygodnia

lekcja

czas trwania

przedmiot

prowadzący

sala

SOBOTA

l.1 7.10-7.55      
l.2 8.00-8.45 Historia z wos Magdalena Makohoń

8

l.3 8.50-9.35 Historia z wos Magdalena Makohoń

8

l.4 9.40-10.25 Język angielski Katarzyna Konopka

8

l.5 10.30-11.15 Język angielski Katarzyna Konopka

8

l.6 11.20-12.05 Wiedza o społeczeństwie Czesław Matyjasik

8

l.7 12.10-12.55 Wiedza o społeczeństwie Czesław Matyjasik

8

l.8 13.00-13.45 Wiedza o społeczeństwie Czesław Matyjasik

8

l.9 13.50-14.35      
l.10 14.40-15.25      

NIEDZIELA

l.1 7.10-7.55 Matematyka Sławomir Binek

8

l.2 8.00-8.45 Matematyka Sławomir Binek

8

l.3 8.50-9.35 Matematyka Sławomir Binek

8

l.4 9.40-10.25 Język polski Klaudia Szołtys

8

l.5 10.30-11.15 Język polski Klaudia Szołtys

8

l.6 11.20-12.05 Język polski Klaudia Szołtys

8

l.7 12.10-12.55 Geografia Anna Starzycka

8

l.8 13.00-13.45 Geografia Anna Starzycka

8

l.9 13.50-14.35 Geografia Anna Starzycka

8

l.10 14.40-15.25      

 

LO semestr 5

Dzień tygodnia

lekcja

czas trwania

przedmiot

prowadzący

sala

SOBOTA

l.1 7.10-7.55 Język polski Klaudia Szołtys

10

l.2 8.00-8.45 Język polski Klaudia Szołtys

10

l.3 8.50-9.35 Język polski Klaudia Szołtys

10

l.4 9.40-10.25 Język polski Klaudia Szołtys

10

l.5 10.30-11.15 Język polski Klaudia Szołtys

10

l.6 11.20-12.05 Język angielski Katarzyna Konopka

10

l.7 12.10-12.55 Język angielski Katarzyna Konopka

10

l.8 13.00-13.45 Język angielski Katarzyna Konopka

10

l.9 13.50-14.35 Wiedza o społeczeństwie Czesław Matyjasik

10

l.10 14.40-15.25 Wiedza o społeczeństwie Czesław Matyjasik

10

NIEDZIELA

l.1 7.10-7.55      
l.2 8.00-8.45      
l.3 8.50-9.35      
l.4 9.40-10.25 Geografia Anna Starzycka

10

l.5 10.30-11.15 Geografia Anna Starzycka

10

l.6 11.20-12.05 Geografia Anna Starzycka

10

l.7 12.10-12.55 Matematyka Sławomir Binek

10

l.8 13.00-13.45 Matematyka Sławomir Binek

10

l.9 13.50-14.35 Matematyka Sławomir Binek

10

l.10 14.40-15.25 Matematyka Sławomir Binek

10