Dyżury
PLAN DYŻURÓW
Na parterze dyżury sprawowane są w strefach, kolejno: 1 – wejście główne, 2 – klatka schodowa na skrzyżowaniu korytarzy, 3 – okolice hali sportowej i sklepiku.
W przypadku pełnienia zastępstwa za nauczyciela nieobecnego, nauczyciel zastępujący podejmuje dyżur za nauczyciela nieobecnego przed jego lekcją.
obowiązuje od 3 czerwca 2024 r.
PONIEDZIAŁEK
PRZERWA | PARTER | I PIĘTRO | II PIĘTRO |
7:05 – 7:10 | R. Struzik, H. Niemczuk, M. Gasidło | A. Świstek | M. Sieprawska |
7:55 – 8:00 | A. Starzycka, G. Gretka, A. Pikania Gniełka | Ł. Harmata | K. Gretka |
8:45 – 8:50 | K. Konopka, M. Kułaga, A. Karkoszka | G. Gretka | S. Wykręt |
9:35 – 9:40 | Ł. Harmata, R. Struzik, I. Kowalczyk | R. Tutro | S. Wykręt |
10:25 – 10:35 | K. Olędzka, G. Wąsik, G. Wyleżuch | S. Binek | K. Gretka |
10:35 – 10:45 | K. Rybak, M. Pociennik A. Świstek | M. Kułaga | M. Malinowska |
11:30 – 11:35 | M. Klyta, H. Niemczuk, V. Binek | M. Kułaga | K. Olędzka |
12:20 – 12:25 | R. Tutro, M. Buczyński, V. Binek | S. Binek | R. Moycho |
13:10 – 13:15 | A. Dąbroś, M. Buczyński, K. Strumidło | K. Konopka | D. Długosz |
14:00 – 14:05 | M. Jagoda, R. Struzik, M. Wójcik | W. Urbiś | G. Sawicka |
14:50 – 14:55 | D. Parzych, A. Warzecha | K. Duży | M. Makohoń |
15:40 – 15:45 | R. Struzik | K. Polak | K. Gretka |
WTOREK
PRZERWA | PARTER | I PIĘTRO | II PIĘTRO |
7:05 – 7:10 | A. Starzycka, G. Kondziołka, A. Warzecha | D. Parzych | A. Łukanus |
7:55 – 8:00 | J. Krakowiecka, B. Szynalik, A. Warzecha | R. Moycho | M. Jagoda |
8:45 – 8:50 | G. Jagsz, G. Wąsik, A. Karkoszka | A. Świstek | A. Łukanus |
9:35 – 9:40 | G. Wyleżuch, M. Pociennik, A. Świstek | D. Urbańczyk | R. Moycho |
10:25 – 10:35 | W. Urbiś, G. Kondziołka, I. Kowalczyk | D. Urbańczyk | A. Łukanus |
10:35 – 10:45 | G. Wyleżuch, M. Buczyński, K. Duży | R. Tutro | M. Gasidło |
11:30 – 11:35 | D. Adamaszek, G. Urbańczyk, A. Starzycka | G. Kondziołka | K. Strumidło |
12:20 – 12:25 | U. Urbińska, M. Pociennik, M. Wójcik | M. Buczyński | K. Olędzka |
13:10 – 13:15 | U. Urbińska, G. Urbańczyk, M. Klyta | D. Adamaszek | M. Sieprawska |
14:00 – 14:05 | W. Urbiś, G. Gretka, A. Pikania-Gniełka | M. Kosek | M. Gasidło |
14:50 – 14:55 | A. Starzycka, M. Gasidło | G. Gretka | K. Strumidło |
15:40 – 15:45 | R. Tutro | K. Polak | – |
ŚRODA
PRZERWA | PARTER | I PIĘTRO | II PIĘTRO |
7:05 – 7:10 | J. Krakowiecka, P. Drozd, A. Karkoszka | M. Świerczyna | M. Makohoń |
7:55 – 8:00 | M. Jagoda, B. Szynalik, K. Strumidło | M. Makohoń | K. Gretka |
8:45 – 8:50 | I. Kowalczyk, B. Szynalik , A. Karkoszka | A. Dąbroś | K. Gretka |
9:35 – 9:40 | G. Sawicka, M. Kułaga, A. Świstek | S. Binek | A. Dąbroś |
10:25 – 10:35 | K. Polak, M. Kułaga, A. Pikania-Gniełka | M. Kosek | D. Długosz |
10:35 – 10:45 | M. Malinowska, M. Pociennik, W. Urbiś | T. Nowak | S. Wykręt |
11:30 – 11:35 | K. Polak, M. Buczyński, V. Binek | T. Nowak | S. Wykręt |
12:20 – 12:25 | M. Wójcik, M. Pociennik, A. Pikania-Gniełka | R. Tutro | K. Duży |
13:10 – 13:15 | M. Wójcik, M. Buczyński, M. Klyta | M. Kosek | M. Gasidło |
14:00 – 14:05 | A. Malik, R. Tutro, M. Świerczyna | M. Kosek | K. Konopka |
14:50 – 14:55 | A. Starzycka, I. Kowalczyk | M. Świerczyna | K. Konopka |
15:40 – 15:45 | – | J. Krakowiecka | – |
CZWARTEK
PRZERWA | PARTER | I PIĘTRO | II PIĘTRO |
7:05 – 7:10 | K. Rybak, B. Szynalik , A. Karkoszka | J. Krakowiecka | K. Olędzka |
7:55 – 8:00 | K. Rybak, M. Makohoń, M. Klyta | D. Długosz | S. Wykręt |
8:45 – 8:50 | G. Jagsz, M. Torba, Ł. Harmata | K. Konopka | M. Gasidło |
9:35 – 9:40 | D. Parzych, M. Buczyński, I. Kowalczyk | G. Gretka | S. Wykręt |
10:25 – 10:35 | K. Rybak, T. Nowak, K. Duży | S. Binek | M. Makohoń |
10:35 – 10:45 | A. Świstek, H. Niemczuk, J. Krakowiecka | G. Gretka | M. Sieprawska |
11:30 – 11:35 | G. Jagsz, M. Kułaga, V. Binek | S. Binek | K. Gretka |
12:20 – 12:25 | G. Wyleżuch, H. Niemczuk, A. Karkoszka | M. Kosek | K. Strumidło |
13:10 – 13:15 | M. Wójcik , G. Kondziołka, A Starzycka | Ł. Harmata | K. Gretka |
14:00 – 14:05 | I. Kowalczyk, A. Pikania-Gniełka, M. Klyta | M. Świerczyna | R. Moycho |
14:50 – 14:55 | M. Torba, A. Pikania-Gniełka | M. Kosek | M. Malinowska |
15:40 – 15:45 | K. Tomala | – | – |
PIĄTEK
PRZERWA | PARTER | I PIĘTRO | II PIĘTRO |
7:05 – 7:10 | A. Malik, P. Drozd, G. Wąsik | W. Urbiś | M. Sieprawska |
7:55 – 8:00 | A. Malik, R. Kozubek, V. Binek | K. Duży | R. Moycho |
8:45 – 8:50 | A. Pikania-Gniełka, R. Tutro, P. Drozd | K. Polak | M. Makohoń |
9:35 – 9:40 | K. Konopka, M. Kułaga, V. Binek | T. Nowak | K. Strumidło |
10:25 – 10:35 | M. Świerczyna, M. Kułaga, Ł. Harmata | M. Pociennik | K. Olędzka |
10:35 – 10:45 | K. Polak, R. Kozubek, V. Binek | G. Wąsik | M. Makohoń |
11:30 – 11:35 | K. Konopka, M. Kułaga, M. Świerczyna | R. Tutro | M. Sieprawska |
12:20 – 12:25 | M. Wójcik, M. Buczyński, J. Krakowiecka | M. Malinowska | W. Urbiś |
13:10 – 13:15 | M. Sieprawska, M. Pociennik, I. Kowalczyk | K. Duży | R. Moycho |
14:00 – 14:05 | M. Wójcik, R. Tutro | S. Binek | S. Wykręt |
14:50 – 14:55 | M. Klyta | M. Wójcik | M. Malinowska |