ERASMUS+ PORTUGALIA 2024Mechanicy i Elektrycy z PZS Bieruń „na drodze do sukcesu na europejskim rynku pracy” już coraz bliżej praktyki w Lizbonie.

W dniu 14 lutego 2024 roku zakończyły się Warsztaty integracyjno-wspierające
dla wyjeżdżających na praktyki zagraniczne ERASMUS+ do Lizbony, kończące
etap przygotowań dla mechaników i elektryków. Były one prowadzone przez
Panią Agatę Ziębę- Pedagoga Szkolnego wraz z uczestnikami wyjazdu a także
opiekunami.


Mechanicy i Elektrycy z PZS Bieruń na „drodze do sukcesu na europejskim rynku pracyzakończyli kurs z języka portugalskiego przed wyjazdem do Lizbony –

24 lutego 2024 roku, uczniowie technikum mechanicznego oraz technikum elektrycznego zakończyli kurs z języka portugalskiego, tak niezbędnego podczas uczestnictwa w czterotygodniowej praktyce zawodowej w Lizbonie, która będzie realizowana w lutym i marcu tego roku, zgodnie z założeniami projektu    o tytule „Uczeń PZS na drodze do sukcesu na europejskim rynku pracy


Mechanicy i Elektrycy z PZS Bieruń na drodze do sukcesu na europejskim rynku pracy” – czyli czas zacząć kurs z języka portugalskiego przed wyjazdem do Lizbony  

13 lutego 2024 roku, uczniowie technikum mechanicznego oraz technikum elektrycznego rozpoczęli kurs języka portugalskiego, tak niezbędnego podczas uczestnictwa w czterotygodniowej praktyce zawodowej w Lizbonie, która będzie realizowana w lutym i marcu 2024 roku, zgodnie z założeniami projektu o tytule Uczeń PZS na drodze do sukcesu na europejskim rynku pracy”.


W dniu 5 stycznia 2024 r. o godz. 14.00 mija termin składania dokumentów w ramach rekrutacji do projektu „Uczeń PZS na drodze do sukcesu na europejskim rynku pracy” realizowanego w ramach programu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Projekt realizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji na zasadach programu Erasmus+.


4 stycznia 2024 roku, uczniowie technikum: mechanicznego, elektrycznego, żywienia i usług gastronomicznych oraz informatycznego pisali test kwalifikacyjny z języka angielskiego, który ma zdecydować o ich uczestnictwie w naborze do projektu „Uczeń PZS na drodze do sukcesu na europejskim rynku pracy” o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000132165 realizowanego w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+.

Dobrze napisany test z języka angielskiego to jeden z kilku warunków, jaki muszą spełnić uczniowie klasy IV TM , IV TE, IV TI, IV TŻ podczas postępowania rekrutacyjnego, które wyłoni grupę 15 osób. Zakwalifikowani uczniowie odbędą czterotygodniowe praktyki zawodowe w Lizbonie oraz Rimini.


Przypominamy, że w dniu 4.01.2024 w sali 211 o godz. 14:00 odbędzie się test z języka angielskiego dla osób biorących udział w naborze do projektu portugalskiego i włoskiego „Uczeń PZS na drodze do sukcesu na europejskim rynku pracy” realizowanego w ramach programu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Projekt realizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji za zasadach programu Erasmus+.


Regulamin – PORTUGALIA

Formularz zgłoszeniowy – PORTUGALIA

Procedura odwoławcza – POBIERZ