Dyżury

PLAN DYŻURÓW  

Na parterze dyżury sprawowane są w strefach, kolejno: 1 – wejście główne, 2 – klatka schodowa na skrzyżowaniu korytarzy, 3 – okolice hali sportowej i sklepiku.

W przypadku pełnienia zastępstwa za nauczyciela nieobecnego, nauczyciel zastępujący podejmuje dyżur za nauczyciela nieobecnego przed jego  lekcją.

obowiązuje od 13 września

PONIEDZIAŁEK

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 B. Szynalik, H. Niemczuk, G. Urbańczyk S. Binek R. Moycho
7:55 – 8:00 M. Klyta, M. Kułaga, G. Wilczak D. Parzych I. Czamberg
8:45 – 8:50  M. Gdula, M. Kułaga, J. Krakowiecka K. Polak I. Czamberg
9:35 – 9:40  A. Świstek, W. Bojda, A. Pikania-Gniełka B. Moralewicz M. Makohoń
10:25 – 10:35 J. Wójtowicz, H. Niemczuk, E. Biolik J. Juda K. Gretka
10:35 – 10:45 K. Duży , R. Hadrych , V. Binek S. Binek M. Gasidło
11:30 – 11:35 W. Bojda, R. Tutro , G. Wilczak B. Moralewicz S. Wykręt
12:20 – 12:25 J. Teper , R. Hadrych, V. Binek J. Juda M. Makohoń
13:10 – 13:15  K. Szukała, Cz. Matyjasik, H. Niemczuk K. Konopka M. Wrońska
14:00 – 14:05  S. Kurtycz, R. Hadrych, P. Drozd M. Świerczyna M. Wrońska
14:50 – 14:55 A. Warzecha, B. Szynalik S. Kurtycz M. Gasidło
15:40 – 15:45 M.  Herok K. Gretka

WTOREK

PRZERWA PARTER I PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 G. Wilczak, G. Kondziołka, J. Korus P. Drozd M. Gdula
7:55 – 8:00 V. Binek, R. Tutro, J. Teper D. Urbańczyk A. Malik
8:45 – 8:50 A. Karkoszka, R. Tutro, J. Teper D. Urbańczyk A. Starzycka
9:35 – 9:40 A. Warzecha, J. Juda, M. Świerczyna Cz. Matyjasik M. Makohoń
10:25 – 10:35 V. Bojda, G. Kondziołka, E. Biolik J. Juda I. Czamberg
10:35 – 10:45 K. Duży, M. Kosek, K. Polak M. Kułaga D. Małek
11:30 – 11:35 K. Strumidło, M. Kułaga, A. Karkoszka J. Teper K. Gretka
12:20 – 12:25 M. Klyta, G. Wąsik, G. Moralewicz M. Makohoń K. Konopka
13:10 – 13:15 M. Świerczyna , H. Niemczuk, M. Gasidło M. Kosek S. Wykręt
14:00 – 14:05  A. Świstek, M. Meroń, A. Pikania-Gniełka J. Krakowiecka K. Gretka
14:50 – 14:55 M. Meroń  D. Urbańczyk R. Moycho
15:40 – 15:45 D. Urbańczyk

ŚRODA

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 A. Malik, H. Niemczuk,  A. Świstek D. Parzych R. Moycho
7:55 – 8:00 A. Karkoszka, J. Korus, A. Pikania-Gniełka M. Kosek K. Gretka
8:45 – 8:50 J. Wójtowicz, J. Korus, A. Świstek M. Kosek S. Wykręt
9:35 – 9:40 M. Gdula, M. Pociennik, K. Strumidło J. Krakowiecka K. Szukała
10:25 – 10:35 D. Małek, H. Niemczuk, M. Gasidło J. Krakowiecka M. Makohoń
10:35 – 10:45 U. Urbińska, R.Tutro, V. Binek K. Polak K. Szukała
11:30 – 11:35 M. Świerczyna, M. Kułaga, U. Urbińska M. Kosek M. Gdula
12:20 – 12:25 J. Wójtowicz, W. Mańka, J. Teper B. Moralewicz V. Bojda
13:10 – 13:15 M. Herok, G. Wąsik,  B. Skrzypczyk S. Binek K. Konopka
14:00 – 14:05 A. Starzycka, M. Pociennik, B. Skrzypczyk Cz. Matyjasik R. Moycho
14:50 – 14:55 P. Drozd Cz. Matyjasik R. Moycho
15:40 – 15:45 W. Mańka

CZWARTEK

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 M. Klyta, G. Kondziołka, J. Korus D. Parzych M. Świerczyna
7:55 – 8:00 K. Duży, M. Pociennik, A. Pikania-Gniełka  J. Krakowiecka I. Czamberg
8:45 – 8:50 G. Wilczak, M. Meroń, G. Urbańczyk Cz. Matyjasik K. Strumidło
9:35 – 9:40 K. Strumidło, Cz. Matyjasik, M. Kułaga,  M. Pociennik S. Wykręt
10:25 – 10:35 K. Konopka, G. Kondziołka, M. Meroń S. Binek M. Gdula
10:35 – 10:45 A. Starzycka, M. Torba, M. Klyta A. Pikania-Gniełka V. Bojda
11:30 – 11:35 A. Starzycka, G. Wąsik, J. Teper B. Moralewicz K. Szukała
12:20 – 12:25 J. Krakowiecka, R. Tutro, A. Świstek J. Witkowski K. Antonik
13:10 – 13:15 A. Malik, K. Duży , D. Małek J. Korus S. Kurtycz
14:00 – 14:05 M. Herok, M. Torba B. Moralewicz K. Konopka
14:50 – 14:55 V. Binek K. Polak K. Gretka

PIĄTEK

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10  A. Starzycka, G. Kondziołka, M. Meroń A. Świstek I. Czamberg
7:55 – 8:00  A. Malik, R. Tutro, M. Makohoń R. Kozubek K. Strumidło
8:45 – 8:50 M. Gdula, G. Kondziołka, J. Korus  D. Parzych K. Duży
9:35 – 9:40 M. Klyta, M. Pociennik, U. Urbińska S. Binek S. Wykręt
10:25 – 10:35 K. Szukała, G. Wąsik, U. Urbińska B. Moralewicz M. Wrońska
10:35 – 10:45 V. Bojda, M. Pociennik, V. Binek R. Kozubek S. Wykręt
11:30 – 11:35 A. Pikania-Gniełka, M. Meroń  , A. Karkoszka S. Binek R. Moycho
12:20 – 12:25 M. Świerczyna, B. Szynalik, J. Teper K. Polak M. Gasidło
13:10 – 13:15 U. Urbińska, B. Szynalik, A. Karkoszka K. Polak M. Wrońska
14:00 – 14:05 J. Juda, A. Pikania-Gniełka P. Drozd K. Konopka
14:50 – 14:55 J. Juda Cz. Matyjasik K. Strumidło