Dyżury

PLAN DYŻURÓW  


Na parterze dyżury sprawowane są w strefach, kolejno: 1 – wejście główne, 2 – klatka schodowa na skrzyżowaniu korytarzy, 3 – okolice hali sportowej i sklepiku.

W przypadku pełnienia zastępstwa za nauczyciela nieobecnego, nauczyciel zastępujący podejmuje dyżur za nauczyciela nieobecnego przed jego  lekcją.

obowiązuje od 19 września

 

PONIEDZIAŁEKK. Gretka

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 E. Bazylewicz, P. Drozd, G. Wilczak K. Duży M. Makohoń
7:55 – 8:00 E. Bazylewicz, Cz. Matyjasik, M. Klyta S. Binek A. Starzycka
8:45 – 8:50  A. Malik, E. Biolik, V. Binek K. Polak A. Wilczak
9:35 – 9:40 M. Świerczyna, R. Struzik, G. Wilczak S. Binek R. Moycho
10:25 – 10:35 A. Warzecha, M. Buczyński, A. Karkoszka T. Nowak I. Czamberg
10:35 – 10:45 A. Świstek, H. Niemczuk, M. Rybak S. Binek R. Moycho
11:30 – 11:35 A. Malik, R. Tutro, A. Pikania-Gniełka M. Buczyński I. Czamberg
12:20 – 12:25 M. Gasidło, R. Struzik, J. Bielak M. Pociennik K. Strumidło
13:10 – 13:15 M. Świerczyna, M. Pociennik, M. Gasidło M. Buczyński K. Strumidło
14:00 – 14:05 A. Warzecha, R. Struzik, G. Sawicka J. Krakowiecka K. Gretka
14:50 – 14:55 G. Sawicka, G. Wąsik M. Malinowska A. Dąbroś
15:40 – 15:45 G. Sawicka, R. Struzik S. Kurtycz A. Dabroś

WTOREK

PRZERWA PARTER I PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 M. Gasidło, B. Szynalik, A. Warzecha M. Kosek I. Czamberg
7:55 – 8:00 J. Bielak, P. Drozd , A. Pikania-Gniełka A. Świstek A. Starzycka
8:45 – 8:50 A. Warzecha, H. Niemczuk, M. Wójcik M. Buczyński A. Świstek
9:35 – 9:40 M. Gasidło, Cz. Matyjasik, A. Pikania-Gniełka M. Kosek R. Moycho
10:25 – 10:35 J. Bielak, E. Biolik, A. Karkoszka M. Buczyński M. Malinowska
10:35 – 10:45 K. Polak, M. Kułaga, V. Binek R. Tutro K. Strumidło
11:30 – 11:35 I. Czamberg,  G. Kondziołka, U. Urbińska Cz. Matyjasik S. Wykręt
12:20 – 12:25 J. Krakowiecka, G. Kondziołka, M. Gasidło D. Urbańczyk K. Rybak
13:10 – 13:15 V. Binek, Cz. Matyjasik, G. Wilczak D. Urbańczyk K. Gretka
14:00 – 14:05 D. Adamaszek, M. Pociennik, K. Strumidło S. Binek K. Gretka
14:50 – 14:55 D Adamaszek, A. Starzycka D. Urbańczyk S. Kurtycz
15:40 – 15:45 A. Starzycka S. Kurtycz  

ŚRODA

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 G. Sawicka, B. Szynalik, V. Binek M. Świerczyna M. Makohoń
7:55 – 8:00 A. Wilczak, G. Urbańczyk, A. Świstek M. Świerczyna M. Makohoń
8:45 – 8:50 M. Świerczyna, M. Kułaga, V. Binek T. Nowak K. Strumidło
9:35 – 9:40 J. Bielak, G. Kondziołka, A. Świstek T. Nowak K. Gretka
10:25 – 10:35 G. Wilczak, M. Kułaga, U. Urbińska M. Buczyński A. Wilczak
10:35 – 10:45 K. Polak, J. Witkowski, J. Bielak Cz. Matyjasik I. Czamberg
11:30 – 11:35 M. Świerczyna, R. Tutro, M. Gasidło H. Niemczuk M. Makohoń
12:20 – 12:25 M. Klyta, M. Pociennik, A. Pikania-Gniełka G. Kondziołka S. Wykręt
13:10 – 13:15 M. Wójcik, M. Pociennik, S. Wykręt G. Kondziołka K. Strumidło
14:00 – 14:05 M. Malinowska, M. Kosek, A. Pikania-Gniełka A. Świstek A. Jańta
14:50 – 14:55 A. Starzycka, M Kosek A. Jańta R. Moycho
15:40 – 15:45 J. Krakowiecka M. Kosek  

CZWARTEK

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 A. Starzycka, G. Wąsik, A. Karkoszka A. Malik K. Duży
7:55 – 8:00 J. Krakowiecka, M. Torba, V. Binek M. Kułaga A. Jańta
8:45 – 8:50 K. Gretka, M. Torba, V. Binek J. Krakowiecka A. Jańta
9:35 – 9:40 A. Wilczak, M. Pociennik, M. Gasidło Cz. Matyjasik A. Świstek
10:25 – 10:35 J. Bielak, M. Pociennik, M. Rybak T. Nowak K. Strumidło
10:35 – 10:45 M. Świerczyna, M. Torba, M. Malinowska M. Kulaga R. Moycho
11:30 – 11:35 A. Wilczak, M. Buczyński, E. Bazylewicz S. Binek R. Moycho
12:20 – 12:25 E. Bazylewicz, M. Torba, A. Świstek Cz. Matyjasik I. Czamberg
13:10 – 13:15 M. Malinowska, G. Kondziołka,  A. Adamaszek S. Binek S. Wykręt
14:00 – 14:05 E. Bazylewicz, R. Tutro, A. Pikania-Gniełka D. Parzych K. Strumidło
14:50 – 14:55 M. Pociennik, A. Karkoszka S. Kurtycz K. Gretka
15:40 – 15:45 S. Kurtycz M. Świerczyna  

PIĄTEK

PRZERWA PARTER I  PIĘTRO II PIĘTRO
7:05 – 7:10 M. Wójcik, P. Drozd, D. Parzych A. Starzycka M. Makohoń
7:55 – 8:00 R. Kozubek, B. Szynalik,A. Starzycka A. Jańta M. Makohoń
8:45 – 8:50 K. Polak, R. Kozubek, A. Karkoszka R. Tutro S. Wykręt
9:35 – 9:40 M. Klyta, M. Kułaga, A. Karkoszka B. Moralewicz K. Rybak
10:25 – 10:35 M. Malinowska, B. Moralewicz, K. Rybak T. Nowak A. Jańta
10:35 – 10:45 J. Bielak, R. Tutro, J. Krakowiecka M. Kosek K. Polak
11:30 – 11:35 J. Bielak, R. Tutro, A. Karkoszka M. Kosek S. Wykręt
12:20 – 12:25 M. Malinowska ,K. Duży , M. Klyta M. Kułaga K. Rybak
13:10 – 13:15 M. Malinowska, H. Niemczuk, J. Krakowiecka B. Moralewicz I. Czamberg
14:00 – 14:05 K. Polak, M. Kosek, K. Duży B. Moralewicz R. Moycho
14:50 – 14:55 A. Kasprzyszyn, G. Wąsik I. Czamberg R. Moycho