Konsultacje

Nazwisko i imięGodzina dostępności
Adamaszek Dorotapierwszy wtorek miesiąca 15:45
Beker Małgorzataponiedziałek (tygodnie parzyste) 15:45
Binek Sławomirpiątek 14:05
Binek Violettapiątek 14:50
Biolik Eugeniuszpiątek 14:05
Buczyński Marcinponiedziałek 14:05
Dąbroś Agnieszkaponiedziałek (tygodnie parzyste) 15:40
Długosz Dorotaponiedziałek 14:05
Drozd Przemysławponiedziałek 14:05
Duży Katarzynawtorek 14:50
Gasidło Mirellaśroda 15:10
Gretka Grzegorzponiedziałek 15.40
Gretka Katarzynaśroda 14:05
Harmata Łucjaponiedziałek 14:55
Herok Zofiapierwszy piątek miesiąca 14:55
Horst Teresaponiedziałek 14:05
Jagoda Monikaponiedziałek (tygodnie parzyste) 15:45
Jagsz Gabrielawtorek 11:35
Karkoszka Aleksandraśroda 14:05
Kasprzyszyn Agnieszkapiątek (tygodnie parzyste) 14:05
Klyta Magdalenawtorek 14:00
Kondziołka Gabrielpiątek 14:05
Konopka Katarzynaponiedziałek 15:40
Kosek Michałwtorek 15:45
Kostuś Martaczwartek 15:00
Kowalczyk Izabelaponiedziałek 14:05
Kozub Joannaponiedziałek 14:55
Kozubek Rafałpierwszy piątek miesiąca 11:35
Krakowiecka Joannaczwartek 14:05
Kulczyk Zbigniewpierwszy wtorek miesiąca 10:25
Kułaga Michałczwartek 15:40
Kupczak Monikaśroda 14:05
Łukanus Agnieszkawtorek (tygodnie parzyste) 14:05
Makohoń Magdalenaśroda 14:05
Malik Agnieszkaponiedziałek 14:05
Malinowska Małgorzataczwartek 14:55
Meroń Mariuszwtorek 14:55
Moycho Renataczwartek 14:05
Niemczuk Hieronimponiedziałek 13:15
Nowak Tomaszpiątek (tygodnie parzyste) 8:50
Nowrocka Magdalenaśroda 14:00
Odelga Barbaraczwartek 14:00
Olędzka Katarzynaponiedziałek 14:55
Parzych Dagmaraczwartek 13:15
Pikania-Gniełka Aleksandraczwartek 14:05
Płosa Małgorzataponiedziałek 14:00
Pociennik Marekponiedziałek 15:45
Polak Katarzynaponiedziałek 15:45
Popowicz Patrycja wtorek 14:50
Rybak Klaudiaponiedziałek 14:05
Rybak Małgorzataśroda 14:55
Sawicka Grażynaponiedziałek (tygodnie parzyste) 14:55
Sieprawska Mariaponiedziałek 14:55
Słowiak Iwonaczwartek 15:00
Starzycka Annaczwartek 14:05
Starzycki Andrzejwtorek 14:05
Strumidło Katarzynaczwartek 14:05
Struzik Radosławponiedziałek (tygodnie parzyste) 15:45
Szalonek Robertśroda 14:05
Szynalik Boguszponiedziałek 14:05
Świerczyna Magdalenaśroda 14:55
Świstek Annaponiedziałek 14:05
Tomala Krzysztofczwartek 15:45
Torba Marcinczwartek 14:55
Tutro Radosławwtorek 15:45
Urbańczyk  Damianwtorek 15:45
Urbańczyk Gerardśroda 14:55
Urbińska Urszulawtorek 13:10
Urbiś Wiolettaczwartek 14:50
Warzecha Agnieszkaponiedziałek 15:45
Wyleżuch Grażynaczwartek 14:05
Wąsik Grzegorzwtorek 14:50
Witkowski Jacekśroda 11:35
Wójcik Magdalenaczwartek 15:45
Wykręt Sylwiaśroda 14:05
Zięba Agataśroda 15:00