Nabór uczniów do projektu na zasadach programu Erasmus+

2 stycznia 2024 r. rusza nabór uczniów Powiatowego Zespołu Szkół w Bieruniu do projektu portugalskiego i włoskiego „Uczeń PZS na drodze do sukcesu na europejskim rynku pracy” realizowanego w ramach programu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Projekt realizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji na zasadach programu Erasmus+

W zakładce Szkoła/Projekty/Erasmus+/Włochy lub Portugalia od 2.01.2024 r. zostaną umieszczone informacje dotyczące rekrutacji do programu.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem naboru do projektu.

UWAGA: test językowy 4 stycznia 2024r. o godz. 14:00.

Przypominamy, że w dniu 4.01.2024 w sali 211 o godz. 14:00 odbędzie się test z języka angielskiego dla osób biorących udział w naborze do projektu portugalskiego i włoskiego „Uczeń PZS na drodze do sukcesu na europejskim rynku pracy” realizowanego w ramach programu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Projekt realizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji za zasadach programu Erasmus+.

W dniu 5 stycznia 2024 r. o godz. 14.00 mija termin składania dokumentów w ramach rekrutacji do projektu „Uczeń PZS na drodze do sukcesu na europejskim rynku pracy” realizowanego w ramach programu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Projekt realizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji na zasadach programu Erasmus+

Mamy wyniki rekrutacji!!!

Informacja w dzienniku Librus

przedsięwzięcia „Uczeń PZS na drodze do sukcesu na europejskim rynku pracy” o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000132165 realizowanego w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+.