Przemijanie – czas, ludzie, miejsca w fotografii

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Tematem zdjęć jest przemijanie – czas, ludzie, miejsca. Bardzo metaforyczny, listopadowy temat. Wysyłamy zdjęcia do 13 listopada, w dobrej jakości,300 dpi, formacie jpg! Bez znaczków, dat! Wysyłamy...

Gryfnie i Maszkietne w PZSie

Powiatowy Zespół Szkół wraz z Bieruńskim Ośrodkiem Kultury realizują projekt „Gryfnie i maszkietnie w PZSie” w ramach programu DK+ Inicjatywy lokalne. Zaproszamy WAS do śląskiej kuchni oraz na warsztaty plastyczne. Smaki i wzory naszej...

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

W poniedziałek 12 października 2020 roku miało miejsce bardzo ważne wydarzenie w życiu naszych szkoły – uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych Powiatowego Zespołu Szkół w Bieruniu. W auli szkolnej  przewodniczący klas pierwszych w imieniu swoich...

OSOBLIWOŚCI ŚWIATA FIZYKI

Dziś lekcje fizyki dla uczniów naszej szkoły poprowadzili naukowcy z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wszystko za sprawą wykładów online połączonych z dyskusją na platformie Zoom.

WYNIKI EGZAMINU MATURALNEGO

W środę 30 września ukażą się wyniki poprawkowego egzaminu maturalnego. Absolwenci od godziny 13.00 mogą uzyskać informację o wyniku i odebrać świadectwo maturalne za okazaniem dowodu tożsamości. Wyniki będą także dostępne od godziny 10.00...

DAJ TELEFONOWI DRUGIE ŻYCIE

TELEFONY, telefony – od poniedziałku zaczynamy zbiórkę starych, używanych telefonów, czy niepotrzebnych- ale bez baterii. Po ewentualnej naprawie, telefony trafią do biednych krajów, dzieci z Afryki i Azji. Pomagajmy! Rozstanie ze starym telefonem, nic...

MATURA

Drodzy Maturzyści! 30 września upływa termin złożenia w sekretariacie szkoły wstępnej deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego w 2021r. Więcej informacji na temat matury sprawdź tutaj

WYWIADÓWKA

Szanowni Rodzice! Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas 2-4  technikum i  2-3 branżowej szkoły I stopnia na spotkanie z wychowawcami  w czwartek 24 września wg poniższego harmonogramu: 16.00 – spotkanie rodziców (klasy 2-4 technikum i...

Sprzątanie świata 2020

Już po raz 27 sprzątamy świat w ramach ogólnoświatowej akcji ekologicznej, w którą z roku na roku angażuje się coraz więcej osób. Hasło tegorocznej edycji brzmi „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”. Zastanówmy się jak każdy...